Chalet

Projekt Chalet predstavuje luxusný kontajnerový dom, ktorý je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegance, pohodlia a funkcionality. Tento dom je navrhnutý s dôrazom na detaily a štýlový dizajn, ktorý okrem svojho moderného vzhľadu ponúka aj praktické využitie priestoru. S veľkými oknami a otvorenou koncepciou interiéru zaručuje projekt Chalet dostatok prirodzeného svetla a vytvára pocit spojenia s okolitou prírodou. Jeho priestranné vnútro poskytuje dostatok miesta na pohodlné ubytovanie, či už ide o trvalé bývanie alebo dovolenkové sídlo. Svojím luxusným vzhľadom a prepracovaným dizajnom sa dom Chalet stáva symbolom elegantného a moderného životného štýlu.

Archa

Projekt Archa je inovatívny kontajnerový dom, ktorý sa vyznačuje svojou unikátnou architektúrou a funkčným dizajnom. Dom je navrhnutý ako mezonetový, čo znamená, že disponuje dvojpodlažnou štruktúrou s otvoreným priestorom. Jednou z jeho výrazných charakteristík je krásne presvetlenie, ktoré je dosiahnuté vďaka inteligentnému umiestneniu okien a sklenených stien. Táto premyslená architektúra nielenže pridáva domu moderný a štýlový vzhľad, ale tiež maximalizuje prírodné osvetlenie a vytvára pocit priestrannejších interiérov. Projekt Archa je ideálnym príkladom spojenia estetiky, funkcionality a udržateľnosti v kontajnerovej architektúre.

Slnečná Alej

Predstavujeme Vám menší developerský projekt Slnečná alej, ktorý predstavuje výstavbu samostatných rodinných domov, v štýle drevostavby v obci Lednické Rovne. 

Projekt je umiestnený v krásnom prostredí obklopenom stromami. Samotný ráz projektu je založený na rodinnom, prírodnom a predovšetkým kľudnom štýle bývania, ktorý ocenia predovšetkým mladé rodiny, ktoré hľadajú bezpečnú oblasť pre výchovu svojich detí a zároveň príjemné prostredie pre bývanie. Cesta ku domom, je riešená ako slepá ulica, čo poskytuje záruku príjemného a kľudného prostredia. 

Projekt zahŕňa všetky atribúty aj pre náročnejších klientov, ktorí hľadajú výhody centrálnej obce s plným spoločenským vybavením ako aj relax spočívajúci v bývaní v blízkosti krásnych kopcov tejto slnečnej krajiny. V blízkosti sa nachádza aj park,ktorý je aj s jednotlivými objektmi vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku Slovenska. 

Naša ponuka domov v obci Lednické Rovne, sa nachádza v novovybudovanej zástavbe rodinných domov ( v novovybudovanej štvrti ). Domy su projektovo prispôsobené požiadavkám všetkých vekových kategórii a spĺňajú požiadavky i náročnejších klientov.


Fáza predaja domov spočíva v predaji s nasledujúcimi parametrami. Výstavba je realizovaná materiálmi drevodomu. 

Zastavaná plocha domu je 140 m2, užitková plocha domu 96 m2., plus terasa. Kúrenie v dome je vodovodné podlahové, tepelné čerpadlo. Každý dom má dispozičné riešenie: 4 izby, obývačka je prepojená s kuchyňou, príručná špajza, samostatné wc, kúpeľňa s WC, vstupná hala, šatník a technická miestnosť. V kúpeľni je predpríprava na sprchovací kút, vaňu, wc a umývadlo. V cene je i elektrický kotol na ohrev vody. Z každej izby  je priamy vstup na terasu cez veľké presklenené posuvné dvere – HS portál okná sú trojsklá s tepelným rámikom, to vytvára neskutočný presvetlený dojem domu. 


Rodinné domy sa predávajú v štádiu holodomu a štádiu domu na kľúč.

Holodom – vnútorné stierky, vonkajšia fasáda, príprava na fotovoltaliku, rekuperáciu, príprava na vonkajšie žalúzie, úprava pozemku, kotol na ohrev, tepelné čerpadlo, obklad terasa.

Na kľúč – vnútorné stierky, vonkajšia fasáda, príprava na fotovoltaliku, rekuperáciu, príprava na vonkajšie žalúzie, úprava pozemku, kotol na ohrev, tepelné čerpadlo, dokočená a osadená sanita, obklad, podlahy v štandarte ( drevo), obklad terasa, obklady interier.
Príplatok za realizáciu kuchynskej linky, rekuperácie, fotovoltaliky, technickej inteligencie, oplotenia, bazénu. 


Kontajnerový dom

Objavte revolučný koncept nášho kontajnerového domu, ktorý môže byť umiestnený hocikde. S moderným a funkčným dizajnom je tento domček ideálny pre tých, ktorí túžia po mobilite a flexibilite. Jeho kompaktné rozmery a všestrannosť umožňujú umiestniť ho na akomkoľvek mieste, či už ide o prázdninovú chalupu v prírode, prívesný dom pre cestovateľov alebo dokonca ako samostatný ateliér alebo kanceláriu v záhrade.

Všetko, čo potrebujete na pohodlné bývanie, je zahrnuté v tomto inteligentne navrhnutom kontajnerovom domčeku. Vnútri môžete nájsť útulný obývací priestor, dobre vybavenú kuchyňu, elegantnú kúpeľňu či pohodlnú spálňu. Využitie priestoru je optimalizované s praktickými úložnými riešeniami a všetkým potrebným vybavením.

Okrem toho je tento kontajnerový dom vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú trvanlivosť a bezpečnosť. Je navrhnutý tak, aby odolal všetkým poveternostným podmienkam a bol energeticky účinný. S modernou a esteticky príjemnou fasádou sa tento domček stane skutočnou perličkou v akejkoľvek lokalite.

Pripojte sa k novému trendu bývania s naším kontajnerovým domčekom a zažite slobodu, flexibilitu a jedinečný štýl, kdekoľvek sa rozhodnete ho umiestniť.